PRZYJAZNA DZIELNICA

Trening Nordic – Walking – Cztery Pory Roku z kijami

Wybierzmy się na wspólnie na spacer z kijami. Prowadzimy trzy grupy Nordic Walking.

GRUPA PODSTAWOWA dla wszystkich grup wiekowych – bez ograniczeń.

GRUPA ODPRĘŻENIE – RELAKS – ODPOCZYNEK  „ ORO ” Przeznaczone są dla seniorów, osób chcących spokojnie spacerować, po chorobach i rehabilitacji oraz szybko męczących się. Skierowane są do osób znających oraz poznających technikę Nordic Walking.

GRUPA FITNESS Intensywne treningi dla osób znających technikę Nordic Walking, z dobrą kondycją fizyczną, zwiększające wydolność organizmu, przyśpieszające metabolizm, a także kształtujący sylwetkę.

ZAPRASZAMY

Kurs Tańca Towarzyskiego

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy na bezpłatny kurs tańca towarzyskiego. Można poznać wybrane tańce z pakietu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Zajęcia poprowadzą mistrzowie Agnieszka Majsterek i Maciej Drankowski. Odbywają się w Zespole Szkół nr 14 (ul. Nagietkowa 73) – hala sportowa. Prosimy o zabranie wygodnego obuwia na zmianę.

Kurs Samoobrony

Te zajęcia przygotują każdego laika do 90% sytuacji niebezpiecznych w życiu codziennym, tj. nauczą jak się bronić przed uderzeniami, kopnięciami, duszeniami, przedmiotami niebezpiecznymi,próbami wywrócenia, próbami uprowadzenia… Na każdych zajęciach omawiamy inną tematykę, więc nie ma co czekać, aż zaskoczy nas brak tej wiedzy.

Kurs Pierwszej Pomocy

Tutaj można zdobyć kompleksową wiedzę na temat jak można udzielić komuś pierwszej pomocy. Pełny kurs trwa 12 godzin zegarowych. Ćwiczy się na nim resuscytację krążeniow0-oddechową z użyciem defibrylatora AED, kursanci dowiedzą się jak reagować podczas wypadku samochodowego (w ćwiczeniach korzysta się z prawdziwego samochodu), dowiemy się jak pomagać podczas oparzeń, odmrożeń, zawału, krwotoku, złamania, zatrucia, zadławienia, napadu padaczkowego i wielu innych przypadków, które mogą nas spotkać. Ta wiedza może uratować komuś życie – już dzisiaj zgłoś się na kurs.

Robotyka na Dąbrowie

Cykl warsztatów skierowanych do grupy wiekowej 4-5 klasa szkoły podstawowej. Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w prezentacji podstawowego kurs konstruowania i programowania w oparciu o zestaw LOFI EDUBOX. Zajęcia odbywać się będą w grupach 12 -osobowych. Zapisy i koordynacja warsztatów – Miejska Biblioteka Publiczna na Dąbrowie. Finansowanie – Rada Dzielnicy Dąbrowa

Warsztaty z Dąbrowskimi Rzemieślnikami

Ojj, będzie się działo. Już niedługo podamy więcej szczegółów.

 

 

INFORMACJE:

rada.dabrowa@gdynia.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *