KOLEJNE MEDALE NASZYCH UNIHOKEISTEK

Ostatnie tygodnie to wyjątkowy okres dla naszych unihokeistek. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski przez seniorki i juniorki młodsze przyszedł czas na młodziczki. Dziewczęta na co dzień trenujące w klubie ENERGA Olimpia Osowa, do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski awansowały w wielkim stylu. W turniejach eliminacyjnych oraz półfinałowym MP nie przegrały meczu, często strzelając przeciwniczkom po kilkanaście bramek!

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski odbył się w dniach 31.05 – 01.06.14 w Nowy Targu. Nasze dziewczęta spisały się w nim wyśmienicie, pokonując kolejno : KS Dzikie Gęsi Zielonka 7 : 1, UKS Orlęta Warszawa 3 : 2 i UKS Jedynka Orzysz 6 : 0. Dopiero w ostatnim pojedynku musiały uznać wyższość gospodarza turnieju i głównego kandydata do tytułu mistrzowskiego MMKS Podhale Nowy Targ. Mecz był pięknym widowiskiem i trzymał w napięciu do samego końca. Po 2 tercjach był wynik remisowy 2 : 2. Niestety nasze dziewczęta w 3 odsłonie popełniły kilka błędów, co skrzętnie wykorzystały rywalki i zeszły z boiska pokonane 2 : 5. Była to ich pierwsza porażka od roku!

Warto dodać, że w najlepszej szóstce turnieju znalazła się uczennica SP 47 w Gdyni, Alicja Stój.


Skład:

Ala Stój, Wiktoria Krajewska, Marta Pobłocka, Daria Giewartowska, Roksana Polańska, Patrycja Bernacka, Aleksandra Rulewska, Natalia Wodzińska, Dominika Krause, Anna Kielar, Martyna Sumisławska, Aleksandra Koenig, Julia Kaczmarek, Marta Kopysiewicz, Patrycja Ryszewska

Trenerzy: Paweł Ludwichowski , Piotr Ludwichowski

Tabela końcowa Mistrzostw Polski Młodziczek :
1 MMKS Podhale Nowy Targ
2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk I
3 UKS Orlęta Warszawa
4 KS Dzikie Gęsi Zielonka
5 UKS Jedynka Orzysz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *