Archives

now browsing by author

 

Uwaga! Odwołane zajęcia z tańca towarzyskiego

Uwaga! Zajęcia taneczne w sobote 25 marca zostają odwołane. Powodem jest zmiana harmonogramu mistrzostw Polski. Za utrudnienia przepraszamy!

 

Zmiana godzin pracy biura

UWAGA!!! od 1 grudnia 2016 do odwołania biuro rady dzielnicy będzie czynne tylko w poniedziałki w godzinach 16.00-19.00. Powodem ograniczenia godzin pracy biura jest zwolnienie lekarskie pracownika.

dyżur dzielnicowego odbędzie się 12 grudnia w biurze Rady Dzielnicy Dąbrowa

Najbliższa sesja RDD odbędzie się w poniedziałek 9 stycznia 2017

Za utrudniania przepraszamy

Rada Dzielnicy Dąbrowa

ul. Wiczlińska 33

81-589 Gdynia

19. Sesja Rady Dzielnicy Dąbrowa – 3 października 2016

Z A W I A D O M I E N I E
 19 Sesja Rady Dzielnicy Dąbrowa odbędzie się w świetlicy  ZWE nr 1
 w dniu 03 października 2016 roku od godz. 18.00.

Porządek obrad 19 sesji w dniu 03.10.2016r.:

 1. Rozpoczęcie i przedstawienie porządku obrad.
 2. Przyjęcie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu poprzedniej sesji rady.
 4. Spotkanie radnych z przedstawicielami służb mundurowych
 5. Zatwierdzenie budżetu Rady Dzielnicy Dąbrowa na 2017 rok
 6. Omówienie wyników głosowania mieszkańców w Budżecie Obywatelskim
 7. Omówienie wyników głosowania mieszkańców w konkursie Przyjazna Dzielnica
 8. Szkolenia dla mieszkańców dzielnicy Dąbrowa
 9. Dofinansowanie remontu donic na terenie Zespołu Szkół nr 14
 10. Przygotowania do wydarzeń: Dzień z grami planszowymi, Bieg Mikołajkowy
 11. Podsumowanie wydarzeń: Biegi przełajowe na Polanie, Poznaj Swojego Sąsiada, Sadzenie cebul
  kwiatów na terenie dzielnicy
 12. Wnioski i uwagi do budowy przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - Karwiny
 13. Wnioski i uwagi do układu komunikacyjnego dzielnicy po budowie Trasy Kaszubskiej
  14. Budowa oświetlenia przy ul. Rdestowej 28-112
 15. Ustalenie terminów dyżurów radnych podczas nieobecności urzędnika rady - pon. i śr. 18:00-19:00
 16. Informacje
 17. Wolne wnioski
 18. Ustalenie terminu kolejnej sesji
 19. Zakończenie obrad

 

Wiosenny cykl prelekcji o historii Gdyni w INFOBOX

Rada Dzielnicy Śródmieście, Gdynia InfoBox i Centrum Kultury zapraszają ponownie wszystkich mieszkańców interesujących się historią naszego Miasta na V z kolei (IV odbywający się w InfoBox) cykl prelekcji o historii Śródmieścia Gdyni na tle historii Miasta, Pomorza i Polski. Wykłady poprowadzi przewodnik licencjonowany – dr Ewelina Marciniak.

Prelekcje odbędą się w sali konferencyjnej Gdynia InfoBox przy ul.
Świętojańskiej 30 w Gdyni w następujących dniach:

10 marca 2016 (czwartek) w godz. 17:00 -19:00 – „Wieś”

17 marca 2016 (czwartek) w godz. 17:00 -19:00 – „Kurort”

07 kwietnia 2016 (czwartek) w godz. 17:00 -19:00 – „Port”

14 kwietnia 2016  (czwartek) w godz. 17:00 -19:00 – „Miasto”

 

Wstęp na wykłady jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy .

Po wykładach w terminie wiosenno-letnim odbędą się spacery po dzielnicy śladami historii.

 

(aktualizacja: 18.03.2016 12:12)

Zapytanie ofertowe

Prosimy o przesłanie oferty na organizację wydarzenia integracyjnego dla mieszkańców dzielnicy:
Budżet: 26 000 brutto
Na oferty czekamy do 1 marca br.
Termin: 24 czerwiec 2016 r. (piątek) godz. 18-22
Miejsce: Leśna Polana (Gdynia Dąbrowa)
Od organizatora oczekujemy m.in.
– Zabezpieczenia imprezy
– Organizacji sceny i nagłośnienia
– Realizacji programu artystycznego dla dorosłych i dzieci
– Dodatkowe atrakcje
– Projekt graficzny oraz wydruk plakatów i ulotek,
– Zabezpieczenie medyczne,
– Ubezpieczenie imprezy,
– Toalety przenośne
– Uprzątnięcia terenu po zakończeniu imprezy
– Agregat prądotwórczy
– gastronomia i sprzedaż piwa
adres: rada.dabrowa@gdynia.pl
Oferty będą oceniane pod względem ich atrakcyjności dla mieszkańców dzielnicy

 

Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Dąbrowa 2015

Wyniki wyborów do Rady Dzielnicy Dąbrowa 29 marca 2015

W okręgu nr 18 (Dąbrowa) kandydowało 31 osób, wybierano 15 radnych.

Liczba wyborców uprawnionych do glosowania: 11545

Liczba wydanych kart do głosowania: 920

Liczba głosów nieważnych: 8

Liczba głosów ważnych: 912

Kandydaci uzyskali następującą liczbę głosów ważnych:

nazwisko i imię suma
1 Bogaj Magdalena Jolanta 6
2 Czaplewska Gabriela Emilia 29
3 Dzierżak Lechosław Piotr 133
4 Glebow Edyta Agnieszka 19
5 Graczyk Adrian 50
6 Grzeczka Anna Maria 24
7 Gubała Marzena Elżbieta 26
8 Hetmański Mateusz Andrzej 37
9 Jasinowski Stanisław 6
10 Karcz Joanna 43
11 Katulska Barbara Irena 21
12 Kiedrowicz Robert Andrzej 28
13 Kolatowski Mateusz Adrian 10
14 Konarski Michał Eugeniusz 29
15 Kułakowski Jarosław 25
16 Laskowska Beata Elżbieta 23
17 Łuszczyk Monika 18
18 Mallek Michał 8
19 Margańska Anna Maria 9
20 Matusiak Kinga Joanna 15
21 Nowak Sławomir Wiktor 6
22 Nowakowska Iwona 32
23 Pajdak Karolina Kamila 21
24 Puła Aleksander 15
25 Spigarska Ingrid Maria 27
26 Spisak Wojciech Jan 65
27 Wasielewski Roman Jerzy 64
28 Wasilewski Wojciech Maciej 38
29 Wawer Wiesław 40
30 Wojteczko Marek 8
31 Żóraw Adam Marek 37

 

 

 

Kandydaci, którzy otrzymali najwięcej głosów i zostali wybrani na Radnych Dzielnicy Dąbrowa:

miejsce numer na liście nazwisko i imię suma
1 3 Dzierżak Lechosław Piotr 133
2 26 Spisak Wojciech Jan 65
3 27 Wasielewski Roman Jerzy 64
4 5 Graczyk Adrian 50
5 10 Karcz Joanna 43
6 29 Wawer Wiesław 40
7 28 Wasilewski Wojciech Maciej 38
8 8 Hetmański Mateusz Andrzej 37
8 31 Żóraw Adam Marek 37
10 22 Nowakowska Iwona 32
11 2 Czaplewska Gabriela Emilia 29
11 14 Konarski Michał Eugeniusz 29
13 12 Kiedrowicz Robert Andrzej 28
14 25 Spigarska Ingrid Maria 27
15 7 Gubała Marzena Elżbieta 26

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW (.PDF)

Zmiana czasu z zimowego na letni

W nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca 2015 r. zmieniamy czas z imowego na letni. Zegarki przestawiamy o godzinę do przodu, z godziny 2.00 na 3.00. W związku ze zmianą czasu autobusy linii nocnych będą kursować wg zmienionych rozkładów jazdy. Po godzinie 2.00 czasu zimowego (3.00 czasu letniego) odjazdy będą wykonywane wg czasu letniego. Zachowane zostają niezmienione odjazdy z przystanków do godz. 2.00 czasu zimowego. Już w czasie letnim wystąpią zmiany względem stałego rozkładu jazdy:
– kurs linii N10 o godz. 3.01 z Pogórza Górnego, będzie wykonany z obsługą Babich Dołów,
– kurs linii N10 o godz. 3.30 Gdyni Dworca Gł. PKP do Kaczych Buków, będzie wykonany z opóźnieniem 5 minut (o 3:35),
– kurs linii N20 na odcinku: 2:55 Cisowa SKM – 3.30 Gdynia Dworzec Gł. PKP, będzie wykonany z opóźnieniem 5 minut (z Cisowy SKM o godz. 3.00 czasu letniego),
– kurs linii N20 o godz. 3.40 z Gdyni Dworca Gł. PKP, standardowo wykonywany do Chwarzna, będzie wydłużony do pętli Dąbrowa Tesco przez Wiczlino,
– kurs linii N20 o godz. 3.10 z Chwarzna, będzie wykonany na dłuższej trasie, z pętli Dąbrowa Tesco (odjazd z Dąbrowy o godz. 1.58 czasu zimowego),
– wykonany zostanie kurs linii N94 z Pogórza Górnego o godz. 3.05 czasu letniego (zachowana zostaje możliwość przesiadki z autobusu linii N10).

 

UWAGA!!! Prosimy pamiętać o zmianie czasu podczas wybierania się na wybory do rady dzielnicy, które odbędą się w niedziele 29 marca 2015 w godzinach 8:00-20:00 czasu letniego!!!

Wybory do Rady Dzielnicy Dąbrowa – 29 marca 2015

Kandydaci do Rady Dzielnicy Dąbrowa

Kandydaci do Rady Dzielnicy Dąbrowa

Wybory 29 marca 2015 8:00:20:00

1. Bogaj Magdalena Jolanta
2. Czaplewska Gabriela Emilia
3. Dzierżak Lechosław Piotr
4. Glebow Edyta Agnieszka
5. Graczyk Adrian
6. Grzeczka Anna Maria
7. Gubała Marzena Elżbieta
8. Hetmański Mateusz Andrzej
9. Jasinowski Stanisław
10. Karcz Joanna Barbara
11. Katulska Barbara Irena
12. Kiedrowicz Robert Andrzej
13. Kolatowski Mateusz Adrian
14. Konarski Michał Eugeniusz
15. Kułakowski Jarosław
16. Laskowska Beata Elżbieta
17. Łuszczyk Monika
18. Mallek Michał
19. Margańska Anna Maria
20. Matusiak Kinga Joanna
21. Nowak Sławomir Wiktor
22. Nowakowska Iwona
23. Pajdak Karolina Kamila
24. Puła Aleksander
25. Spigarska Ingrid Maria
26. Spisak Wojciech Jan
27. Wasielewski Roman Jerzy
28. Wasilewski Wojciech Maciej
29. Wawer Wiesław
30. Wojteczko Marek
31. Żóraw Adam Marek

PDF

Zobacz gdzie głosować

Wybory do Rady Dzielnicy – Obwody głosowania 2015

WYBORY DO RADY DZIELNICY DĄBROWA – 29 MARCA 2015

 

Dzielnica Dąbrowa – okręg wyborczy nr 18

NR OBWODU GRANICE OBWODU SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
48 Bazyliowa, Bielińskiego, Chwaszczyńska numery od 76 do końca parzyste, Cynamonowa, Goździkowa, Kminkowa, Kolonia, Laurowa, Leśna Polana, Łanowa numery od 12 do 24 parzyste i numer 34 oraz numery 9A, 13, 15, od 19 do 29 nieparzyste i numery 51 i 55, Łopianowa, Majerankowa, Miętowa, Nagietkowa, Nowowiczlińska numery od 92 do końca parzyste i od 117 do końca nieparzyste, Perzowa, Piołunowa, Pokrzywowa, Pomianowskiego, Poziomkowa, Rdestowa numery od 22 do końca parzyste i od 31 do końca nieparzyste, Rumiankowa, Skrzypowa, Szafranowa numery od 16 do końca parzyste i od 19 do końca nieparzyste, Szałwiowa, Tymiankowa, Wiczlińska numery od 51 do 59 nieparzyste, Ziołowa Zespół Szkół nr 14
ul. Nagietkowa 73
tel. 58 629 00 37
49 Anyżowa, Borówkowa, Dziurawcowa, Głogowa, Gorczycowa, Imbirowa wszystkie numery parzyste, Jagodowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kameliowa wszystkie numery parzyste, Koperkowa, Lubczykowa, Lukrecjowa wszystkie numery parzyste i od 1 do 41 nieparzyste, Macierzanki, Migdałowa, Morwowa, Nowowiczlińska numery od 80 do 90 parzyste i od 37 do 115 nieparzyste, Owocowa, Paprykowa, Rokitnikowa, Rutowa, Serdecznikowa, Sezamowa, Truskawkowa, Walerianowa, Waniliowa, Warzywna Zespół Wczesnej Edukacji nr 1
ul. Wiczlińska 33
tel. 58 629 03 14
50 Imbirowa wszystkie numery nieparzyste, Kameliowa wszystkie numery nieparzyste, Kolendrowa, Lukrecjowa numery od 43 do końca nieparzyste, Melisowa, Miłkowa, Oliwkowa, Rdestowa numery od 2 do 20 parzyste i od 1 do 29 nieparzyste, Słonecznikowa, Sojowa, Szafranowa numery od 2 do 14 parzyste i od 1 do 17 nieparzyste, Wiczlińska numery od 22 do 38 parzyste i numery od 17 do 49 nieparzyste Zespół Wczesnej Edukacji nr 1
ul. Wiczlińska 33
tel. 58 629 06 48

 

Zobacz listę kandydatów

Zobacz kalendarz wyborczy