Skład Rady Dzielnicy

Kadencja 2015-2019

  • Lechosław Dzierżak – Przewodniczący (od 05.2015 do 11.2018)
  • Wojciech Spisak – Wiceprzewodniczący (od 05.2015 do 11.2018)
  • Roman Wasielewski - Wiceprzewodniczący (od 11.2018)
  • Adrian Graczyk
  • Joanna Karcz
  • Wiesław Wawer – Przewodniczący (od 11.2018)
  • Wojciech Wasilewski
  • Mateusz Hetmański
  • Adam Żóraw - Wiceprzewodniczący (od 05.2015 do 11.2018)
  • Iwona Nowakowska
  • Gabriela Czaplewska - Wiceprzewodnicząca (od 11.2018)
  • Michał Konarski
  • Robert Kiedrowicz
  • Ingrid Spigarska
  • Marzena Gubała

 

 


Kadencja 2011-2015

  • GRAŻYNA BOJANKOWSKA-ZAJĄC
  • WIESŁAW WAWER
  • LECHOSŁAW DZIERŻAK
  • TOMASZ ZABOLSKI
  • JOANNA KARCZ
  • MARCIN NOWICKI
  • ROMAN WASIELEWSKI
  • JAROSŁAW KUŁAKOWSKI
  • WŁODZIMIERZ KANIA (do 2.10.2013)
  • PAWEŁ LEMKE
  • ZBIGNIEW MROCH
  • JANUSZ WOJCIECHOWSKI (do 03.09.2014)
  • ADAM ŻÓRAW
  • JACEK ZDYBEL (do 2.02.2014)
  • ANNA GRZECZKA
  • EUGENIA KANIA (01.2014 – nie objęła stanowiska)
  • JOLANTA KUBIAK (od 10.02.2014)
  • STANISŁAW JASINOWSKI (od 3.03.2014)
  • MARZENA GUBAŁA (od 23.09.2014)